Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Національний проєкт "Родинна слава України"

Date: 26 січня 2021 о 10:44, Refreshed 26 січня 2021 о 11:01
200 views

Запрошуємо до участі сім'ї, які дотримуються високих норм моралі та трудової етики, зберігають національні і духовні цінності, відповідально ставляться до батьківства, мають досягнення сім'ї у суспільному житті, династії (творчі, наукові, культурні здобутки тощо).

Родина – одна з найбільших цінностей, створених людством за всю історію свого існування. На сучасному етапі розвитку нашої держави важливою є проблема збереження здоров'я нації та зміцнення соціального інституту родини.

Наша спільна мета – побудувати державу, яка економічно процвітає, живе в безпеці та добробуті. Але ще більшою, шляхетнішою метою є побудова держави, в якій живуть щасливі міцні сім'ї.

УІВЦ «Галактика» спільно зі Спілкою освітян України започаткував та проводить підготовку Національного проєкту «Родинна слава», покликаного привернути увагу до зміцнення інституту сім'ї в нашому суспільстві, основного елементу, який є оберегом людських цінностей, культури, історичним спадкоємцем поколінь, чинником стабільності та обов'язковою складовою економічного розвитку держави.

В рамках проекту готується відзначення та вшанування українських сімей, які є прикладом для наслідування, відзнакою «Родина року – 2020», почесними грамотами, а також висвітлення особистих родинних успіхів, які показують приклад міцної сім'ї, духовного і морального розвитку молодого покоління, гармонію сімейного благополуччя на сторінках Книги пошани.

Більш детальна інформація про захід представлена на САЙТІ або за посиланням https://galaktika2005.wixsite.com/rodynna-2020

Comments:
Only authorized users can leave comments.