Онлайн академія Mate academy – від мрії потрапити в IT до першої роботи
Хто такий Зевс?
Як обрати надувний басейн?
Відеоспостереження у школі: як захистити своїх дітей?
Чим привабливий новий Айфон 14?
Розширений пакет за акційною ціною!
Яку перевагу мають онлайн дошки оголошень?
Вітаємо з Днем Вчителя!
Підписано меморандум з Мінцифрою!

Новини

21 січня на території Рафалівського ліцею відбувся благодійний фестиваль колядок і щедрівок "Колядуй, ненько-Україно!", в якому взяли участь організації Рафалівської громади та церковні хори Рафалівки.
Звучали колядки та різдвяні пісні, якими радували слухачів учасники фестивалю.
Наша Оксанка Жук теж заспівала пісню "Колядуй, Україно!"
Ми щиро дякуємо нашим захисникам за можливість проводити такі заходи.
Кошти зібрані на благодійному фестивалі будуть передані на потреби ЗСУ.

21 січня о 21:37 | Жук О. В. | немає коментарів

26.10.2023р. було проведено ІІ засідання МО вчителів початкових класів. На засіданні було розглянуто такі питання:
-Про реалізацію основних положень Концепції національно-патріотичного виховання здобувачів освіти
-Від стресу до адаптації. Як віднайти ресурси (тренінг)
-Адаптація першокласників(круглий стіл)
-Підготовка до проведення Міжнародного конкурсу з української мови
ім. Петра Яцика

26 жовтня 2023 о 12:34 | Мороз Т. А. | немає коментарів

З учнями 3 класу проведено годину спілкування "Толерантість - запорука людяності", переглянуто презентацію " Толерантність у сучасному світі", виготовлено деревце толерантності.

16 листопада 2022 о 11:59 | Мороз Т. А. | немає коментарів

Учні 3-4 кл. здійснили уявну подорож у країну "Безпеки на дорозі". Повторили правила дорожнього руху для пішоходів, пасажирів, велосипедистів. Познайомилися з основними дорожніми знаками, з'ясували їх значення, виконували завдання в групах, виготовили аплікацію світлофора.

22 грудня 2021 о 22:00 | немає коментарів

До юних школяриків нашої школи завітало свято , якого вони з нетерпінням чекали. Наші першачки відсвяткували свій перший ювілей "100 днів у Новій Українській Школі".

17 грудня 2021 о 18:24 | Жук О. В. | немає коментарів

16 грудня у 2 класі було проведено відкриту виховну годину "Кожна людина має право"
З дітьми було проведено бесіду про права і обов'язки дітей, грали в різні ігри на правову тематику, відгадували загадки, склали пам'ятку.

16 грудня 2021 о 13:03 | Мороз Т. А. | немає коментарів

10 грудня відбулася зустріч з супервізором Рафалівської ОТГ Музикою Світланою Петрівною. Під час зустрічі було обговорено роль супервізора для вчителя, спектр послуг, які можуть бути надані, перспективи розвитку педагога при отриманні таких послуг.

15 грудня 2021 о 13:14 | Мороз Т. А. | немає коментарів

14 грудня у Рафалівській початковій школі пройшло ІІ засідання методичного об'єднання вчителів з теми "Дистанційне навчання у початковій школі".
Було розглянуто та обговорено з колегами інших закладів такі питання :
1. Цифровий калейдоскоп «Електронні освітні ресурси для Нової української школи».
2. Методичний лекторій «Форми та методи подання освітнього матеріалу в умовах дистанційного навчання».
3. Практичне заняття «Інструменти для зворотнього зв’язку під час дистанційного навчання » .
4. Виступ-доповідь «Домашні завдання та уроки онлайн — нові цифрові інструменти для ефективного управління навчанням».
5. Розроблення пам’ятки «Навчаю дистанційно!»

15 грудня 2021 о 11:54 | Мороз Т. А. | немає коментарів

Промайнуло літо променисте,
І до школи дзвоник кличе нас.
Ми йдемо на свято урочисте
І усіх запрошуємо вас!

2 вересня 2021 о 10:14 | немає коментарів

Чудова сніжна погода, яка в ці дні панує в нашому краї, дає змогу дітлахам весело, а головне активно проводити своє дозвілля на вулиці взимку. Вихованці Рафалівського НВК на шкільному рівні прийняли участь у обласних конкурсах «Зимова фортеця» та «Сніговик FEST», які проводяться в рамках Всеукраїнських заходів «Спортивна зима».

2 лютого 2021 о 08:36 | немає коментарів

Запрошуємо до участі сім'ї, які дотримуються високих норм моралі та трудової етики, зберігають національні і духовні цінності, відповідально ставляться до батьківства, мають досягнення сім'ї у суспільному житті, династії (творчі, наукові, культурні здобутки тощо).

26 січня 2021 о 10:44 | немає коментарів

У зв'язку із різкими змінами температур та ожеледицею на дорогах і тротуарах наголошуємо на дотриманні правил безпечної поведінки в зимову пору року.
У зимовий період на дорогах та тротуарах через ожеледицю, нестійке льодове покриття виникають проблеми для руху транспорту та пішоходів, що може призвести до виникнення нещасних випадків. Низька температура призводить до переохолодження, відмороження частин тіла. Також з настанням холодів все частіше говоримо про грип та методи боротьби з ним.
Крім того, взимку досить небезпечними є бурульки та крижані брили. Статистика свідчить, що в таку погоду різко зростає кількість травм, отриманих під час падіння крижаних брил та зсуву снігу.

25 січня 2021 о 08:44 | немає коментарів

Cпортивно-розважальна програма "Козацькі забави"

17 жовтня 2019 о 16:09 | Ткачук М. В. | немає коментарів